Zboží expedujeme do druhého dne od objednání, vše máme skladem. Při objednání do 17. 12. garantujeme dodání do Vánoc. Upozornění: mezi vánočními svátky je provozovna zavřená, expedujeme znovu od 2. 1. Krásné Vánoce

O značce

Born To Be Different

PULSAR se zrodil během 70. let v éře rostoucích pokroků a technologického rozvoje. První člověk ve Vesmíru, informatika a elektronika jako by každý den přinášela nové pokroky. PULSAR jako symbol nového a odvážného vstoupil do světa hodin a pod společností Hamilton Watch Company stvořil první elektronické digitální hodinky na světě. Plně elektronické digitální hodinky na světě byly také první, které používaly digitální displej se světelnými diodami (LED). Při jejich uveřejnění na trhu v New Yorku vyvolal Pulsar senzaci, která změnila vnímání času.

about3

Řekněte to svým způsobem!

V roce 1975 Pulsar představil hodinky s integrovanou jednoduchou kalkulačkou. V roce 1978 získala značku světoznámá jednička japonských hodinek SEIKO Watch Corporation a značka PULSAR našla tu nejlepší cestu k úspěchu, která spojuje estetiku a moderní design. PULSAR prosadil heslo: „Řekni to svým způsobem“, založené na poznatku, že každý zákazník je individuální osobnost, která může otevřeně či nenápadně vyjádřit svůj životní postoj prostřednictvím hodinek. PULSAR dodnes nabízí milovníkům času možnost najít v rámci široké nabídky značky PULSAR přesně ty hodinky, které zapadají do příběhu jejich vlastního života.